Auto złom Dąbrowa Górnicza

Zachęcamy do wykorzystania z naszych usług z całego województw. Absorbujemy się skupem aut, złomowaniem aut oraz skupem samochodów i kolorowych metali Dostaliśmy akceptację na przeprowadzanie recyklingu pojazdów, dzięki czemu staliśmy się honorowaną stacją demontażu. Pozwoliło nam to na poszerzenie zakresu działalności oraz jej szybki postęp w kierunku pełnej ochrony środowiska.
Poza przyjmowaniem starych oraz uszkodzonych aut zajmujemy się również skupowaniem złomu stalowego, metali kolorowych, akumulatorów i makulatury. Gwarantujemy korzystne ceny i fachową obsługę każdego klienta. Złomowanie samochodu.
Nasza firma w pełni zadba o ochronę środowiska naturalnego oraz spełnia wszystkie określone prawem warunki jej dotyczące. Zaczęliśmy kooperację z przedsiębiorstwami zajmującymi się recyklingiem odpadów takich jak oleje, wszystkie ciecze niebezpieczne, tworzywa syntetyczne itd., jakie zostają po demontażu aut. Nasza Własna firma zajmuje zaprząta się nie skupem aut, ale także prowadzi sprzedaż używanych części samochodowych. Mamy części zarówno do samochodów osobowych, i dostawczych. Oferujemy elementy karoserii, podwozia, wiązki elektryczne oraz dużo innych. Gwarantujemy wysoką jakość oraz przystępne ceny sprzedawanych produktów. Zapewniamy, iż nasi kompetentni pracownicy każdemu z klientów profesjonalnie pomogą w wyborze właściwych części. Automobil Złom zajmuje się skupowaniem, złomowaniem z autokasacją pojazdów rozmaitego typu w każdym stanie. Firma akceptuje zarówno sprawne auta, jak i samochody powypadkowe, skorodowane, stare i felerne. Złomowisko własną robotę wykonuje i działa na podstawie zezwoleń, jakie zapewniają wystawianie i wydawanie zgodnych z aktualnym przepisami zaświadczeń o demontażu, zwanych inaczej pismami o kasacji. Zaświadczenia te umożliwiają klientom łatwe wyrejestrowanie wozu w odpowiednim Wydziale Komunikacji oraz wypowiedzenie umowy OC już w dniu oddania pojazdu na złom.