Drzwi zewnętrzne stanowią wizytówkę naszego domu

Drzwi zewnętrzne

stanowią wizytówkę naszego domu. Ich podstawową funkcją jest zapewnienie bezpieczeństwa domownikom a także odcięcie od czynników zewnętrznych.
Drewno od zawsze służy człowiekowi jako materiał budowlanyoraz ozdobny. Różnorodność struktury tudzież odcieni sprawia, że wszelaki produkt stworzony z tego surowca jest niecodzienny oraz niepowtarzalny. Produkty wykonane z drewna nadają pomieszczeniom klasy, szyku, elegancji jak i indywidualnego charakteru.
Firma Agmar od 20 lat wytwarza drzwi drewniane zewnętrzne. Nasze produkty cechuje wzmocniona konstrukcja a takża wysokiej jakości drewno, co gwarantuje solidność na długie lata. W naszej ofercie znajdują się zarówno drzwi zewnętrzne jak i wewnętrze. Ponadto jesteśmy polską firmą oferującą produkty w konkurencyjnej cenie przy zachowaniu wysokich parametrów technicznych.

Produkcja w zgodzie z naturą

Produkty, które Państwu proponujemy wytwarzane są w naszym tartaku z wysokiej jakości drewna. Podczas złożonego procesu produkcji nie tylko przeprowadzamy kontrolę jakości na każdym etapie a także staramy się troszczyć się o środowisko naturalne. W tym celu nasza suszarnia zasilana jest poprzez energię odnawialną pozyskiwaną z farmy wiatrowej. Dodatkowo do malowania drzwi używamy jedynie farb ekologicznych.

Szeroki wybór wysokiej jakości produktów

W naszym katalogu znajdą Państwo na ogół wybierane modele drzwi o różnorodnym wzornictwie wykonanym poprzez zastosowanie innowacyjnej technologii 3D. Oferowane przez naszą firmę produkty są trwałe, eleganckie oraz dostępne w szerokiej wersji kolorystycznej. Proponujemy Państwu drzwi drewniane zewnętrzne płytowe, dwuskrzydłowe i ramiakowe dodatkowo oferujemy drzwi przeznaczone do użytku wewnętrznego. Staramy się doprowadzić do realizacji oczekiwania nawet w największym stopniu wymagających Klientów. Dlatego na specjalne życzenie wyposażamy drzwi w dodatkowe atestowane zamki tudzież doskonale dopasowane wkładki a także klamki spełniające Państwa oczekiwania.

Dodatkowe akcesoria

Firma Agmar to nie tylko dobre drzwi drewniane ale również rozmaite dodatki. Naszym Klientom oferujemy klamki, gałki tudzież szyldy w różnych stylach i kolorach, co umożliwia stworzenie idealnej kompozycji. W naszej ofercie znajdują się także ościeżnice, wizjery, progi jak również inne dodatki niezbędne do wykończenia drzwi każdego pomieszczenia. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów oferujemy także produkty wykonywane wedle indywidualnego projektu.

Dystrybucja w kraju oraz za granicę

Drzwi a także dodatki związane ze stolarką drzwiową wytwarzane poprzez firmę Agmar dostępne są w wielu miastach południowo-wschodniej Polski. Kompletna spis sklepów oferujących nasze produkty znajduje się na stronie internetowej agmar.biz.pl.
Dodatkowo po przystąpieniu Polski do Unii Europejskiej zajmujemy się również dystrybucją naszych produktów do krajów członkowskich.