Implanty piersiowe

Jeśli chcecie przeprowadzić zabieg powiększania piersi oraz równoczasowo pozbyć się nadmiaru tłuszczu z okolic, gdzie jest go za dużo. Sugerujemy skorzystać z prekursorskiej metody zwiększania piersi tłuszczem własnym.
Wskutek odkrywczej technice, która była poddana wnikliwym badaniom klinicznym, wolno zwiększyć biust autologicznym tłuszczem, bez wykorzystania implantów piersi.

Fachmani

Specjalista od nosów niekoniecznie po mistrzowsku usprawni brzuch. Fachowiec od implantów biustu nie zawsze przeprowadzi perfekcyjną rekonstrukcję po mastektomii. Należałoby przeznaczyć czas na odnalezienie eksperta w tej części ciała, która ma być korygowana. Tu sporo elementów wpływa na maksymalnie zadowalający efekt końcowy.

chirurgia plastyczna

Chirurgia plastyczna

nierzadko bywa jedynym rodzajem walki z defektami urody oraz wiążącymi się z nimi problemami. Wykreowaliśmy oryginalną filozofię postępowania, starając się harmonijnie scalić medycynę oraz sztukę. Z powodu pasji oraz zaangażowaniu realizujemy marzenia, przywracamy pewność siebie oraz usprawniamy jakość funkcjonowania wielu jednostek.