ramki na zdjęcia

Jeśli wypatrujesz kreatywnych projektów na ozdoby, postaw na własnoręcznie robione albo zdobione ramki na fotografie. W ten sposób przyznasz swojemu wnętrzu bardziej spersonalizowany charakter oraz sprawisz, że najlepsze wspomnienia zawisną na ścianie powodując uśmiech na ustach . Twoi goście także nie przemkną się obojętnie obok pomysłowo skomponowanej wystawy fotografii.
Ramka ze starych drzwi, okna czy też lustra.
Zmiana mieszkania? Remont? Wymiana mebli z mieszkania toidealny moment na eksploatacje pokładów pomysłowości i rzeczy, które przez szczypcie roboty a także pomysłowi mogą zyskać drugie życie. Jeżeli marzy Ci się przestrzeń oblepiona fotkami, postaw na duże elementy takie jak drzwi czy też okno.http://ramkanazdjecia.com.pl/
Ramka wraz z muszelkami Kochasz morską bryzę, a plaża zdołałaby być Twoim drugim domem? Wykorzystaj swoją pasję w celu stworzenia „morskiej” ramki. Możesz pohulać piasku, muszelek, kolorowych kamyczków, sznurka i wyklejanych fragmentów imitującychnaśladujących łódkę bądź koło ratunkowe. W taki sposób wykonasz marynistyczną ramkę, która z pewnością będzie przypominać Ci o wakacyjnych podróżach.