świece zapachowe

Mogłoby się zdawać, że ściany w sypialni nie potrzebują ozdabiania, ponieważ spędzamy tam czas prawie tylko idąc spać. Nic bardziej mylnego – w schludnie wyprawionym wnętrzu przytulniej się zasypia!
Bez względu na to, które rodzaje wykończenia ścian w pokoju sypialnym bierzemy pod uwagę, zawsze myślimy przede wszystkim o ścianie za wyrkiem (za jego podgłówkiem). Dlaczego? Gdyż zazwyczaj stawiamy łóżko w w takim punkcie, by wchodząc do pokoju zobaczyć je całe, a co za tym idzie – układamy pomieszczenie tak, żeby dekoracje kumulowały się około niego – a całokształt był widoczny przez otwarte drzwi z korytarza.http://dekoracjawdomu.pl/ W jaki więc sposób przystroić ściany w pokoju sypialnym?
Ściana w pokoju sypialnym udekorowana farbą
Malowanie farbami to najłatwiejszy oraz najszybsza metoda na ich udekorowanie – o ile oczywiście malujemy całą ściane jednolitym kolorem (albo nawet każdą ze ściany innym, lecz bez podziałów w obrębie jednej płaszczyzny). Jakie odcienie lepiej selekcjonować do pokoju sypialnego? Jaskrawe i stonowane, które|jakie będą sprzyjały odpoczynkowi? Nie do końca – to, w jakim sąsiedztwu czujemy się dobrze, jest albowiem sprawą osobistą i nie powinniśmy w tej materii ustępować przymusom. W momencie lubicie wnętrza pastelowe – pomalujcie pokój sypialny pastelami, jeśli długo marzyliście o czarnej ścianie za posłaniem – także wypada się tego trzymać. Tylko w kwestii czerwonego koloru podpowiadalibyśmy używanie go z dystansem – wykazano, iż siedzenie w pomieszczeniach o czerwonych ścianach wywołuje agresję.